Zhvishet ish-miss Kosova ‘djeg’ Miamin me foto provokative (FOTO)

Ish-Miss Univerese Kosova 2020, Blerta Veseli sot feston ditëlindjen.

Bukuroshja nga Gjilani, në ditës e saj, ka vendosur të na qeras me disa foto të zjarrta nga plazhi i Miamit, ku edhe është duke jetuar dhe zhvilluar karrierën.

Blerta, tashmë ka arritur të krijojë emër në industrinë e modës në Amerikë.

Ajo në muajt e fundit ka shijuar paraqitjet e suksesshme e “New York Fashion Week”, “Miami Swim Week” dhe disa evente tjera të rëndësishme ndërkombëtare.

Paraqitja e saj e fundit mbresëlënëse ka qenë në fund të muajt gusht, kur bukuroshja kosovare u ekspozua e mbuluar me diamante në ballinën e revistës “Harper’s Bazaar”.

 

 

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.