Zeka: Vuçiqi është rrenc, abuzues, mashtrues, si me qenë klonim me Albin Kurtin!

Analisti dhe gazetari Milaim Zeka, ka reaguar pas një deklarate të presidentit serb Vuçiq se nuk kishte fjetur me netë të tëra para takimit me pesëshen diplomatike.

Zeka përmes një statusi në Facebook ka shkruar se Vuçiq është rrenc, mashtrues e abuzues si me qenë klonim me Albin Kurtin.

“Vetem ky ja kalon Albin Kurtit per rrena. Ky eshte rrenc, mashtrues, abuzues, sikur me qene klonim me Albin Kurtin.

Postimi i plotë:

Vetem ky ja kalon Albin Kurtit per rrena. Ky eshte rrenc, mashtrues, abuzues, sikur me qene klonim me Albin Kurtin.

Sherrin kena me ja pa, ne Albinit, Serbia Vuqiçit. Kendej jemi, kemi kohe, prap do te flasim. Asnje tren nuk na iken, perpos trenit te arratisjes nga ky vend…!!!

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.