Zanfina Ismaili sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush

Këngëtarja Zanfina Ismaili sot feston ditëlindjen.

Zanfina ka lindur me 10 maj në vitin 1986-të.

Ndërsa, sot ajo mbush plot 38 vjet, shkruan “Kosovarja”.

Ajo mori urime te shumta nga miqtë dhe familjarët.

Ndryshe, Zanfina ka kohë që ështe shkëputur nga muzika.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.