Ylli televiziv, Khloe Kardashian përballet me kancer

Khloe Kardashian zbuloi më shumë detaje rreth frikës së saj nga kanceri i lëkurës në një trailer të ri për sezonin e tretë të “The Kardashians”.

“Melanoma është vdekjeprurëse”, tha Kardashian. “Kjo është shumë më serioze nga sa parashikoja të ishte.”

Traileri dha një paraqitje të shkurtër se sa të shqetësuar ishin miqtë dhe familja e Kardashian gjatë trajtimit të saj për një melanoma në faqe.

Kardashian zbuloi për herë të parë diagnozën e saj të melanomës në tetor, duke detajuar përvojën e saj që ajo tha se filloi muaj më parë kur vuri re për herë të parë një gungë të vogël në fytyrën e saj.

“Pasi vura re një gungë të vogël në fytyrën time dhe supozova se ishte diçka e vogël sa një zgavër, vendosa ta bëja atë me biopsi 7 muaj pasi kuptova se nuk po lëvizte”, tha Kardashian në Instagram në atë kohë.

Kardashian shtoi se ajo bëri biopsi të gungës pasi dy dermatologë i thanë se mund të ishte një gjendje “tepër e rrallë” për dikë në moshën e saj.

“Disa ditë më vonë më thanë se duhet të bëja një operacion të menjëhershëm për të hequr një tumor nga fytyra ime,” tha ajo.

Ajo tha se do të duhej të mbante një fashë në faqe pas operacionit dhe shumë fansa më vonë lanë komente në fotot e saj duke pyetur se çfarë kishte në fytyrën e saj.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.