Ylli 27 vjeçar ndez rrjetin, ja ia kthen të pasmet bombastike kamerës

 

Ajo shpesh i emocionon fansat e saj në rrjetet sociale me fotot e saj të “zhveshura”.

Dhe Chloe Ferry ishte në formë të mirë të mërkurën, teksa shfaqi format e saj seksi, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli i Geordie Shore, 27 vjeçare, pozoi me bikini blu pranë pishinës, duke i dhënë një shikim të zjarrtë kamerës.

Image

Bikinit e saj të vogla, bënë që bukuroshja të shfaqte të pasmet bombastike, me të cilat i la pak vend imagjinatës./BS

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.