Xhuli shfaqet më provokative se kurrë me fustanin e zi

Xhuliana Nura, duket se po e shijon famën e marrë nga Big Brother.

Ajo është bërë kryefjala në shumë debate dhe postime në rrjet.

Xhuli së fundmi u shfaq në një fustan të zi, me prerje mjaftë unike.

Duke i shfaqur më shumë nga trupi i saj.

Postimi i saj u prit me shumë komente në Instagram, ku dominojnë komentet pozitive, shkruan “Kosovarja”.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.