Xhuli rikthehet përsëri në “Big Brother VIP Kosova”

Njëra ndër finalistët e BBVK ishte Xhuliana Nura, ajo arriti në finale, por nuk e fitoi çmimin.

Bëri buj të madhe gjatë gjithë kohës që qendroj brenda, kishte debatet dhe konfiktet me pothuaje të gjithë banorët, shkruan “Kosovarja”.

U komentua pafund dëshira e saj për gatimin, e sidomos pitet. Ajo, sot postoi një video në ‘Instastory’, ku shiheh në oborrin e “BBVK”.

Xhuli ka një pyetje për ndjekësit e saj: “ A mendoni se duhet të kthehem përsëri ta bëjë edhe një lojë?”.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.