Xhuli prezente në meçin e madh të Joshuas, publikohet fotoja

Banorja e famshme e Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura ka ndjekur nga afër meçin e madh të boksit.

Dueli mes Joshuas dhe Franklinit, Xhuli e ndjeki nga afër në “O2 Arena” të Londrës.

Kujtojmë se Anothny Joshua e ka fituar meçin që do ta ndihmojë të kthehet te titulli i botës.

Britaniku mposhti Jermaine Franklinin me vendim unanim të gjyqtarëve.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.