Xhuli nuk mban më asgjë të fshehtë, zbulon gjithçka që kishte me Noizyn

Juliana Nura nuk mban më asgjë të fshehtë, zbulon gjithçka që kishte me reperin Noizy.

Xhuli është shprehur se ajo nuk kishte lidhje me reperin Noizy por një njohje më të thellë se miqësi.

Juli ka pohuar se ata njihen prej 8 vitesh, teksa kanë miqësi të përbashkët dhe se ai është djalë shumë i mirë.

Në BBV Kosova ajo kishte thënë se e shef si vëlla ndërsa tani tha se nuk e shef si të tillë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.