Video/ Kush po bën dasëm sivjet? Lendita Selimi dhe Arbër Mavraj ndezin atmosferën me projektin e fundit

Këngëtarët Lendita Selimi dhe Arbër Mavraj publikojnë hitin “Bojna Dasëm”.

Këngëtarët Lendita Selimi dhe Arbër Mavraj kanë mbledhur forcat për një bashkëpunim.

Mbrëmjen e sotme, ata publikuan këngën e tyre më të re me titull “Bojna Dasëm”.

Kënga është e zhanrit popullor, gjersa për muzikën dhe vargjet e tekstit është kujdesur per muziken dhe orkestrimin producenti Blerim Haziri dhe vargjet e tekstit Blerim Haziri,Redon Sylevica dhe Flakron Voca.

“Bojna Dasëm” e realizuar edhe me një klip, në të cilin dyshja shfaqen mjaft të veçantë dhe me stil.

Ana vizuale i është besuar, produksionit Dream Films Production në Prishtinë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.