“Vajzat e Kosovës janë të mira derisa e hapin gojën”/ Suksesi i Albina Kelmendit ia bën 8 me 2 Bledi Manes

Gazetari i njohur, gjithashtu edhe ish-banori i “Big Brother Albania 2”, Bledi Mane në njërin nga emisionet televizive kishte shprehur mendimin e tij për vajzat kosovare.

Pa hezituar shumë dhe pa menduar gjatë, ai kishte dhënë përgjigjen, shkruan “Kosovarja”.

Bledi Mane ishte shprehur se “vajzat nga Kosova janë të mira derisa e hapin gojën”, shprehje kjo e cila ishte komentuar dhe marrë vëmendjen, madje në shkrime të ndryshme në media u konsiderua edhe si ofendim për vajzat në Kosovë.

Sidoqoftë, me shkuarjen në finale Albina Kelmendi bashkë me familjen saj, i ka bërë “diss”, gazetarit Mane.

Mendoni edhe ju? /Kosovarja/

https://www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2023/05/Bledi.mp4?_=1

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.