Vajza e Madonna-s shfaqet pothuajse nudo në një eveniment (FOTO)

Lourdes Leon tregoi kthesat e saj të trupit të mërkurën teksa u zhvesh në eventin e ‘The Tour’ të Victoria’s Secret në New York City.

Vajza e Madonnas dhe Carlos Leon, 26-vjeçe, veshi një fustan me material rrjete me shkëlqim të ndritshëm për këtë ngjarje.

Fustani i guximshëm ishte i veshur me gurë të çmuar verbues dhe shkëlqente i tëri, duke treguar asetet e bollshme të Lourdes, shkruan DailyMail.

Ajo e veshi atë sipër një palë tangave të zezë dhe i shtoi edhe më shumë shkëlqim pamjes me një gjerdan me zinxhir argjendi dhe disa unaza diamanti.

Lourdes i shtoi disa centimetra shtesë lartësisë saj me një palë taka të larta të zeza.

Flokët e saj të zinj ishin të stiluara drejt dhe me shkëlqim dhe ajo e kompletoi pamjen e saj të mrekullueshme me rimel me shkëlqim dhe një shkëlqim buzësh.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.