Vajza e Madonna-s, Lourdes Leon shfaqet krejtësisht nudo në setin e saj të ri fotografik

Vajza e Madonës, Lourdes Leon, ka një karrierë të shkëlqyer në fushën e showbizit, duke marrë shembull nga e ëma.

Siç duket, modelja 26-vjeçare po ecën në gjurmët e yllit të muzikës dhe di shumë mirë të tërheqë vëmendjen, si me paraqitjet, ashtu edhe me punët që merr përsipër.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Në një fushatë të re për stilistin Dion Lee, Lourdes Leon iu kërkua të prezantonte koleksionin e saj të ri të çantave.

Madje, ajo u kujdes që ta bënte në mënyrën e duhur për t’u siguruar që do të tërhiqte audiencën.

Konkretisht, në një postim që ka bërë në llogarinë personale në Instagram për të reklamuar çantat, ajo ka publikuar foto nga seti fotografik, të cilin ka vendosur ta bëjë… e zhveshur.

Në foto, Lourdes Leon qëndron para kamerës e pa veshur absolutisht asgjë, ndërsa çantat e Dion Lee mbulojnë pjesët intime.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.