Unazë e byzylyk, fansat i blejnë dhurata të çmueshme Gjyste Vulajt (FOTO)

Gjyste Vula është mjaftë aktive me mbrëmje por dhe me rrjete sociale.

Ajo sot ka postuar një Instastory duke treguar unazën dhe byrzylikun në dorë, shkruan Kosovarja.

Këto ishin dhurata që ajo kishte marrë 15 vite më parë nga disa ndjekësit e saj, të cilat i përmendi dhe i falënderoi.

Duket se këto dhurata kanë një rëndësi të veqant për këngëtaren.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.