U tha se burri ia bleu çmimin e madh në BBVIP Albania, Olta sqaron situatën

Zbulohet për herë të parë sa para i dha burri i Olta Gixharit për t’ia dhënë asaj çmimin e madh të BBVA-së, gruas së tij.

Olta Gixhari ka folur për herë të parë pasi doli nga shtëpia e BBV. Ajo ka komentuar fjalët që kanë qarkulluar në rrjet për të dhe gjithë thashethemet.

Një ndër to ishte dhe fakti që Dori kishte blerë çmimin e madh për bashkëshorten e tij.

‘Burri im e ka blerë çmimin dhe unë do ta fitoj. Top Media e ka ndarë mendjen që do ma jap mua. Ky ishte thashethemi më i çmendur që kisha dëgjuar për veten. Të ishte ashtu unë do isha brenda”, tha Olta.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.