U rikthyen në muzikë, por a janë sërish çift Tuna dhe Cozman? Zbulohet e vërteta

Tuna dhe Cozman u rikthyen 7 vite pas ndarjes së bujshme me këngën “I huaj”, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Mirëpo, ky bashkëpunim është interpretuar dhe si diçka më shumë rreth dyshes. Shumë fansa mendojnë se Tuna dhe Cozman janë rikthyer jo vetëm në muzikë, por dhe si çift.

Megjithatë duket se kjo nuk është e vërtetë. Burime për “Prive” bëjnë të ditur se dyshja janë vetëm miq dhe asgjë më shumë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.