U largua nga “Përputhen”, Arjan Konomi shqetëson ndjekësit me pamjen e tij krejtësisht ndryshe… (FOTO)

Ish opinionisti Arjan Konomi ka një periudhë te gjatë qe nuk është aktiv në televizion.

Ai ka postuar një video në ‘Instagram’ ku ka ndryshuar krejtësisht pamjen, shkruan “Kosovarja”.

Andaj ky detaj ka renë në syrin e fansave dhe Konomi ka marrë shume komente në lidhje me pamjen e tij.

Kujtojmë se Arjani se fundi ishte opinionist në ‘Përputhen’, por tash në vendin e tij është Ronaldo Sharka

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.