Tuna dhe Cozman sërish bashkë në një skenë pas nëntë vitesh ndarje

Këngëtaren Tuna dhe reperin Cozman, do ti shohim sërish bashkë pas nëntë vitesh ndarje.

Ish çifti kanë bashkuar forcat për një projekt muzikorë, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja e bënë këtë të ditur përmes fotografive në Instagram teksa edhe janë bërë ‘’follow’’.

“I huaj”, “E huaj”, janë mbishkrimet që bien në sy teksa zbulojnë bashkëpunimin e tyre.

Nuk dihet nëse janë bashkë vetëm për këtë duet apo kanë edhe diçka më shumë por mbetet të shihet.

Kujtojmë se dy artistët kanë edhe dy bashkëpunime nga e kaluara “Hola” dhe “Fenix”, që vazhdojnë e dëgjohen ende, dhe sigurisht edhe ky duet pritet të jetë një hit.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.