Tifozja ‘çmendet’ për Vedat Muriqin, bën tatuazh emrin dhe nënshkrimin e tij

Një tifoze e klubit nga La Liga, Mallorcas e ka bërë tatuazh emrin e sulmuesit kosovar, Vedat Muriqit.

Marga, tifoze e ‘zjarrtë’ e Mallorcas dhe Muriqit, vendosi që emrin e sulmuesit kosovar ta ketë tatauzh në dorën e saj.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka reaguar në rrjetet sociale kur pa tatuazhin e saj.

“Nuk mund ta besoj, faleminderit shumë’, ka shkruar Muriqi në reagimin e tij.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.