Tetovë/ Babai pa dashje shtyp me veturë djalin e tij!

Dje (29-qershor) rreth orës 12:10 në SPB-Tetovë është raportuar se 34-vjeçari Z.S. nga Reçica e Vogël e Tetovës, duke u kthyer me mjetin e tij motorik të pasagjerëve “Audi” në oborr përballë shtëpisë së tij familjare, nuk e ka vërejtur dhe sipas raportimit e ka goditur djalin e tij të mitur, duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore të të cilat janë konstatuara në Spitali klinik i Tetovës.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.