Të pandarë dhe jashtë, Olta dhe Maestro bëhen bashkë, një falenderim special për ndjekësit

Dy prej personazheve më të njohur të këtij Big Brother-i, aktorja Olta Gixhari dhe këngëtari, Armaldo Kllogjeri pavarësisht se kanë disa javë që nuk janë më pjesë e shtëpisë së BBVIP, mbështetja e ndjekësve të tyre nuk u ka munguar.

Edhe gjatë qëndrimit të tyre në shtëpi, Armando dhe Olta kanë qenë gjithmonë afër njëri-tjetrit dhe miqësia e tyre ka vazhduar edhe jashtë.

Këtë e ka treguar vetë aktorja e cila ka postuar një foto nën shoqërinë e Maestros, duke falënderuar të gjithë fansat e tyre që i kanë mbështetur dhe vazhdojnë t’i mbështesin edhe jashtë shtëpisë.

“Ju falenderojme shume per videot e bukura qe na dedikoni mua dhe maestros! Ju duam shume.“-shkruan ajo.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.