Takohen familjet! Babai i Kiarës dhe motra e Luizit darkojnë bashkë, çfarë paralajmërojnë…

Më në fund familja e Kiares dhe Luizit janë takuar.

Motra e Luizit, Ina Ejlli ka treguar ditën e djeshme se ka mbërritur në Tiranë, ku ka lënë të nëkuptohet se ka edhe një surprizë për Luizin, mbase sonte, shkruan Raporto24.

Ina pas kësaj ka treguar se është takuar edhe me babain e Kiarës dhe kanë darkuar së bashku.

“Gëzuar për Kiarën dhe Luizin. Faleminderit familja Tito për mirëkuptimin e dhuruar! Arbeni, babai i Kiarës dhe unë ndodhemi në Tiranë, për një darkë ku më ka ftuar. Babai i Kiarës do ik nesër, unë do të rri për shumë surpriza”, shkruan Ina Ejlli./Raporto24/

 

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.