Takimi mes Oltës dhe Luizit, shpërthejnë përqafimet dhe komplimentet

Luiz Ejlli u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i Big Brother VIP 2.

Menjëherë pas fitores ai shkoi në studio, ku u takua me Arbanën, opinionistët e ish-banorët, mes tyre edhe Olta Gixharin.

Top Albania Radio ka publikuar pamjet nga momenti kur Luizi takoi Oltën, e cila e ka përqafuar dhe e ka uruar për fitoren.

“Bravo”, i tha Olta Luizit teksa fituesi e ka ftuar më pas t’i bashkohet atij për foto.

https://www.instagram.com/reel/Cr69_eWsqi7/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f21bffce-db7a-41e1-b7ad-3b7dddb2a845

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.