Sot Mona do të festonte ditëlindjen… Zanfina bën urimin prekës për nënën e saj të ndjerë (FOTO)

Sot është ditë mërzie për tri motrat Ismaili.

Nëna e tyre e ndjerë Mona, do të festonte ditëlindjen, por fatkeqësisht ajo ndërroi jetë disa vite më parë.

Zanfina Ismaili e kujtoi këtë ditë plot dhimbje dhe emocionoi me fjalë dedikuar asaj përmes një fotografie të postuar në Instastory në të cilën ajo shkroi:

“Urime ditëlindja mamush edhe sot si shtatë vitet e kalume s’jena bashkë. Më mungon aq sa asnjë fjalë se përshkruan ato që shpirtit i mungon”.

Shihni postimin e saj të plotë më poshtë! /Prive.al

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.