Skenë e pazakontë nga Bosnja e Hercegovina, burri i moshuar qëndron i ulur në kolltukë në mes të rrugës

Në rrjetet sociale është shfaqur një video e pazakontë nga Mostari i Bosnje e Hercegovinës, ku një burrë i moshuar qëndron i ulur në një kolltuk në trotuar.

Një përdorues i TikTokout ka publikuar një video me mbishkrimin “një është Mostari”, ku dëshmon situatën e pazakontë në këtë qytet, transmeton Telegrafi.

Gjykuar nga pamjet, burri i moshuar në video kishte vendosur të kënaqet në një ditë me diell, kështu që para ndërtesës në trotuar qëndroi i ulur në kolltuk dhe vështronte drejt rrugës.

Akoma nuk dihet sesi kishte përfunduar kolltuku në rrugë, kurse videoja për pak kohë është bërë virale në rrjetet sociale, ku vetëm në videon e parë (origjinale) ka marrë mbi 100 mijë shikime dhe qindra komente.

https://www.tiktok.com/@ostavljam_za_kave/video/7218503486953049349?is_from_webapp=1&sender_device=pc

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.