Skandal: Duke kërcyer e qeshur para varrit, video e Megi Pojanit “pushton” rrjetin

Motrat Pojani, Marsela dhe Megi. Dy vajzat, të njohura në rrjetet sociale por edhe në media pak ditë më parë kanë vizituar varrezat e të ndjerëve të tyre.

Si çdo gjë tjetër edhe këtë vizitë në varreza ato e kanë ndarë në rrjetet e tyre sociale. Por ajo që iu ka rënë në sy të gjithëve është se si motrat Pojani janë tallur në varreza.

Vetë Marsela ka publikuar një video ku tregon Megin teksa ‘pastron’ varrin, qesh, kërcen dhe tallet para familjarit të tyre të ndjerë.

@maddystoy

Vidjo e par u fshi #megipojani #bigbrothervipalbania #luizejlli #kiaratito #efidhedhes #deamichelle

♬ original sound – Bitch I fckin love myself

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.