Si kurrë më parë, Arbana Osmani publikon fotografi me tre fëmijët e saj

Arbana Osmani, jo shpesh herë vendos që ti publikoj fëmijët në rrjete sociale.

E sidomos kur ata janë ende të vegjël.

Por së fundmi ajo postoi tre fëmijët e saj, por jo edhe fytyrat e tyre.

Nën postim ajo shkruan se është falënderuese për fëmijët.

Kujtojmë që Arbana, ka tre fëmijë Jonin, Diellin dhe Zoin, shkruan “Kosovarja”

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.