Si dukeshin dikur tre vajzat më të përfolura të BB Vip Albania 

Me kalimin e viteve të gjithë njerëzit ndryshojnë në pamjen e tyre. Por së fundmi tre vajzat më të përfolura të showbizit janë Olta Gixhari, Kiara Tito, Efi.

Ndonse sigurisht që vajzat kanë ndryshuar e të gjithë jemi kurioz sesi dukeshin ato dikur. Por duhet të themi se Olta Gixhari ka qenë një yll dhe vazhdon të jetë e tillë.

Për më tepër shihni fotot dhe komentoni ju vetë!

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.