Shumë vite larg skenës muzikore.. Ja si duket sot këngëtarja Aida Baraku (FOTO)

Dikur ylli i muzikës në vend, por ka vite që Aida Baraku nuk duket gjëkundi.

Ndërkohë që bashkëshorti i saj i është kthyer muzikës dhe daljeve publike, Aida vazhdon të qëndroj larg çdo paraqitje.

Këngëtarja e hitit “Titanik” shkruan tekste për këngët e të tjerëve, por prej shumë vitesh jo më për vete, shkruan “Kosovarja”.

Në një foto rasti nga përditshmëria, Aida duket yll.

E bukur, pa grim, pa asnjë rrudhë…

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.