“Shko vishu se na mbyte” – Luizi nuk “përmbahet” nga dukja e Jorit, e ngacmon me fjalë

Mbrëmja e kaluar në shtëpinë e Big Brother VIP Albania ishte më argëtuese siç ka ndodhur këto ditët e fundit.

Pas një spektakli të së martës që u anulua duke i njoftuar banorët për vrasjen që ndodhi ditë më parë në Top Channel, ku roja i sigurisë mbeti i vdekur, mbrëmë ata patën mundësin të iu rikthehen sfidave.

Ata kanë zhvilluar konkursin “Miss & Mister Big Brother” kur banorët kanë sfiluar para anëtarëve të jurisë që u zgjodhën Luizi, Olta dhe Kristi.

Pas sfilatave të banorëve, titulli “Miss Big Brother “ iu dhurua modeles Jori Delli teksa ai për “Mister Big Brother” aktorit Elvis Pupa.

Por, ajo që mori gjithashtu vëmendje ishin reagimet që Luizi bëri gjatë gjithë kohës që Jori po bënte sfilatën e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë gri.

Luizi nuk i ka ndalur flirtet dhe fjalët e bukura në drejtim të saj duke e komplimentuar për paraqitjen dhe fizikun as pas përfundimit të konkursit.

“Pash kokën time vishe se na mbyte, a ke Zot, a ke raft, shko vishu se na mbyte”, i ka thënë këngëtari në një moment derisa po vallëzonte me modelen.

Ndërkohë, kujtojmë që së fundmi partnerja e tij, Kiara Tito, e cila u eliminua rreth një javë më parë nga shtëpia e BBVA, i dërgoi Luizit një dron për t’i treguar që po e përkrah edhe pas daljes.

https://www.instagram.com/reel/CqcdEE1tJAZ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.