Shfaqen pamjet/ Studentët kroatë dhe serbë demolojnë një hotel në Ohër

Studentët nga Serbia dhe Kroacia demoluan një hotel në Ohër ku po qëndronin në një ekskursion pesëditor, raporton kroate “24sata”.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Menaxheri i hotelit tha se mysafirët ishin agresivë dhe shkaktuan dëme të shumta materiale.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

– E dimë që po flasim për të rinjtë, por duhen marrë masa. Kemi pasur vizita nga grupe të mëdha të studentëve, por deri më tani nuk kemi pasur një problem të tillë, tha menaxheri i hotelit nga Ohri.

Përfaqësuesi i Fakultetit të Kineziologjisë nga Zagrebi i hodhi poshtë akuzat dhe tha se në dyshemenë ku ishte djegur dhoma nuk kishte studentë.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.