Rrjeti krejt “flakë”, Melinda pozon provokative e veshur me bikini (FOTO)

Melinda Ademi sot ka nisur ditën me disa poza të reja për Instagram.

Këngëtarja ka publikuar disa foto me poza teje provocative, shkruan “Kosovarja”.

Në foto i jep fokus të pasme të saj, e që pëlqimin për këto poza ndjekësit I’a shprehën më anë të pëlqimve dhe komenteve të pafundme.

Melinda Ademi gjithashtu ka paralajmëruar se së shpejti do sjell bahskëpunimin e saj me Rina Balaj.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.