Rihanna shtatzënë pushton rrjetin me foto sesion nudo

Rihanna, e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë me A$AP Rocky, ka postuar një foto sesion nga shtatzënia.

Ajo është shfaqur në një seri imazhesh topless në Instagram teksa mori vëmendje të madhe nga ndjekësit.

Fotografitë tregojnë se çifti janë duke qëndruar në një mjedis tropikal mes palmave dhe një oqean blu mahnitës.

Kujtojmë se dyshja janë prindër edhe të një djali një vjeçare të quajtur Rza.

Në mbishkrimin e postimit thuhej: ” Për nder të shtatzënisë sime të parë, duke përqafuar mëmësinë si një g, dhe magjinë që bëri ky trup! Foshnja RZA… ai atje nuk e ka idenë se sa e çmendur është mamaja e tij, apo sa të fiksuar do të më bënte mua.”

https://www.instagram.com/p/CsZwjVyorJx/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1835a695-cb03-4a6e-9ee9-59226cd4fa59

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.