Rexhepi: Se beteja e Frontit për Europë është me VMRO-në e dëshmon paniku i Mickovskit

Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Bajram Rexhepi, bashkë me kandidatin për President të “Frontit Europian”, Bujar Osmanin dhe shumë funksionarë tjerë ishin për vizitë në fshatrat e malësisë së Tetovës.

Në fjalimin e tijë Rexhepi deklaroi se beteja e Frontit për Europë është me VMRO-në e dëshmon paniku i Mickovskit se ai edi se ska shaka me BDI-në..

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.