Raporti i Adelina Tahirit me bashkëshortin ftohet edhe më shumë…

Këngëtarja Adelina Tahiri para disa javësh ka konfirmuar se po përjeton një krizë martesore me bashkëshortin, Serjoza Markov.

Dyshja ka kohë që nuk janë parë bashkë, teksa artistja ka nisur pushimet verore dhe raporti i tyre duket se është ftohur.

Ajo ka postuar një Stoy ku shihet se është me djalin duke shijuar pishinën, shkruan “Kosovarja”.

I vogli i çiftit dukej se po e shijonte ndërsa pranë tyre nuk shihet edhe Serjoza./Kosovarja/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.