Publikohet fotografi nga fëmijëria, kështu dukej Kiara Tito e vogël

Njëra prej vajzave më të përfolura këtë vit është padyshim Kiara Tito

Edhe pse nuk është më në shtëpi, emri i saj vazhdon të jetë më i përfoluri nëpër mediat shqiptare.

Kjo është Kiara Tito, e cila të shtunën i dha fund beqarisë pasi që pranoi unazën e fejesës nga këngëtari dhe tashmë banori favorit për ta fituar Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli.

Pas kësaj skene, Kiara bashkë me Bledin u larguan nga shtëpia pasi që banorja tjetër, Efi arriti finalen.

Derisa të dielën fotoja e saj me unazën e martesës u bë njëra prej fotove që mori më së shumti pëlqime, Kiara ka postuar gjatë ditës së sotme një foto ku ajo është vajzë e vogël.

Nuk dihet sa vjeçare është Kiara në këtë foto, por ajo është duke e puthur Jezus Krishtin. Kryqi me Krishtin duket pothuajse i njëjtë me një tatu që bëri Luizi gjatë kësaj jave në Big Brother VIP Albania. /GazetaExpress/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.