Poston fotot nudo nga plazhi, Britney Spears: Më pëlqen të jem lakuriq në ujë (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Britney Spears, ka postuar në “Instagram” një sërë fotosh mjaft provokuese nga pushimet e saj të fundit.

Në njërën nga fotot, ylli i muzikës shihet krejtësisht e zhveshur në plazh, ku pjesët intime i ka mbuluar me një emoji lulesh. Ajo tregon për ndjekësit e saj se “pjesa e preferuar e saj është të qenit lakuriq në ujë”.

Në një tjetër foto, Spears pozon “topless”, ku shihet me kurrizin e kthyer dhe ekspozon të pasmet.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.