Përmendet për të disatën herë nga Luizi, Arjola Demiri shpërthen keq ndaj këngëtarit

Arjola Demiri ishte vjet konkurente mjaft e diskutuar e BBVIP 1.

Edhe këtë vit, emri i saj është lakuar disa herë dhe gjithmonë nga i njëjti person.Luizi!

Ai ka pretenduar se e di historinë e saj,i njeh ish-bashkëshortin dhe se ajo ka gënjyer për lojën e interesat e veta.
Nëse në fillim Arjola nuk ka thënë asgjë,kësaj here I është sosur durimi dhe nëpërmjet një Instastory ka nxjerrë disa gurë nga xhepi.

Ajo ka kapur një moment ku Luizi i thotë Efit se po flet si Arjola vitin e kaluar dhe shkruan.

“Sa mirë më ka studiuar Luiza në botën e strategjive!6-7 herë ma ka përmendur emrin deri tani!
Nëse t’gjitha femrat “viktimizohen”si Arjola Demiri ftoj Luizin të mos zgjedhë “viktima reale” për të çuar lojën përpara. Përdor për lojë dhe uroj të mos e bëjë në jetën reale!
Faleminderit që më jep vëmendje dhe të sillem nëpër kokë gjatë lojës tënde!
Pema me kokrra gjuhet se pemës së thatë si afrohet kush.
“Kaçubeti beso n’veti e gjun n’gjeti!”

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.