Përfundoi ëndrra europiane, Ahmeti porosi djemve të kombëtares: Jeni krenaria jonë, me dinjitet mbrojtët ëndrrën e kombit

{"data":{"pictureId":"2c5b0a10d6f941a6b3251427a9c1f399","appversion":"3.9.0","stickerId":"","filterId":"","infoStickerId":"","imageEffectId":"","playId":"","activityName":"","os":"android","product":"retouch","exportType":"image_export","editType":"image_edit","alias":""},"source_type":"vicut","tiktok_developers_3p_anchor_params":"{"source_type":"vicut","client_key":"aw889s25wozf8s7e","picture_template_id":"","capability_name":"retouch_edit_tool"}"}

Menjëherë pas ndeshjes së mbrëmshme, Shqipëri Spanë, ka reaguar kreu i integristëve, Ali Ahmeti.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ahmeti ka uruar djemt e kombëtares shqiptare, stafin teknik dhe gjithë tifozët.

Ka shkruar se futbollistët në fusgë dhe tifozët në tribuna ishin të shkëlqyeshëm dhe na dhanë plotë emocione.

Shkrimi i plotē:

Bravo djema, bravo për stafin teknik dhe tifozat kuq e zi, kokën lartë, ne jemi krenarë për ju sepse me dinjitet dhe plot zemër mbrojtët fanellën kombëtare dhe endrrën e kombit në majet e futbollit europian.

Ishit të shkëlqyer dhe na falët pafund emocione.

Ju jeni kampionat tonë ❤️🖤

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.