Pas Safet Gjicit arrestohet dhe Alma Kaçi, vajza e shfaqur në videon intime

Këtë të Shtunë, është kapur në Shkodër Alma Kaçi, vajza e cila u pa në videon intime me ish-kryebashkiakun e Durrësit Safet Gjici.

Mësohet se Kaçi është vënë në “arrest shtëpiak” nën akuzën e korrupsionit aktiv. Nga ana tjetër, po ditën e sotme është vënë në pranga ish drejtuesi i bashkisë Kukës Safet Gjici për korrupsion pasiv, me urdhër të SPAK.

Ne videon e bërë publike para një jave, Gjici shfaqet duke kryer marrëdhënie intime me Alma Kaçin, dhe pasi kryejnë marrëdhënie seksuale flasin për një tender për qentë e rrugëve.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.