Pas largimit nga muzika, Fero prezanton biznesin e ri

Feronit Shabani (Fero) prej disa muajsh ka njoftuar largimin nga muzika. Artisti nga Gjilani tha se po tërhiqet nga muzika për t’iu përkushtuar fesë islame dhe familjes.

Ai tashmë ka bërë një ndryshim të madh në jetën e tij, ndonëse ka lënë pas të gjitha gjërat.

Në një postim të ri në rrjete sociale, 26 vjeçari ka bërë të ditur se do të hapë një biznes të ri. Reperi tani tregon se së shpejti do të bëhet me ‘fast food’ në qytetin e tij të lindjes, Gjilan.


I njëjti tashmë është në procedura të divorcit me partneren e tij, modelen Arbenita Ismajli.

Ata kanë bashkë një vajzë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.