Pamje nga aksidenti i Mozzik dhe Getinjos

Dje u raportua se vëllezërit Aliu, Getoar dhe Gramoz janë aksidentuar.

Lajmin e konfirmoj edhe reperi Getinjo i cili ka publikuar pamje nga vetura e aksidentuar.

Nga fotografia e postuar në InstaStory shihet vetura e tipit Mercedes Brabus e dëmtuar nga prapa teksa ka shkruar “Për msysh”.

Ndryshe, këtë fatkeqësi artistët e kaluan pa lëndime./Kosovarja/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.