Pamje: Futbollisti maroken fluturon mbi rrethrrotullim dhe përplaset në sallën e sporteve

Futbollisti i OH Leuven, Sofian Kiyine ka shpëtuar pas një aksidenti të tmerrshëm që pësoi.

Makina e Kiyine u përplas në një sallë sportive pasi fluturoi mbi një rrethrrotullim me shpejtësi të madhe.

Në atë moment kishte fëmijë në sallë, por që fatmirësisht askush nuk u lëndua.

Kiyine në anën tjetër u dërgua menjëherë në spital, por gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.