“Pa lekë ishe si 60 vjeçar”, Luizi i kthehet keq komentuesit

Luiz Ejlli duket se nuk ia përton kritikuesve edhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP, duke gjetur kohën t’i kthejë përgjigje komenteve.

Së fundmi fituesi ka postuar dy foto dhe një nga komentuesit i ka shkruar: “Ca te ben leku që te zbukuron. Kur qe pa lek ishte si 60 vjec”.
Përgjigjja e Luizit ishte e menjëhershme. “E sigurte eshte qe ty s’te ben derman as leku”, ia ktheu Luizi.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.