Osmani: VMRO-ja s’ka guxim të merr vendime të rëndësishme

Duke folur për bllokadën që VMRO-ja i bën projektit strategjik e të rëndësishêm për shtetin dhe qytetarët siç janë Korridori 8 dhe 10D, shefi i diplomacisë, Bujar Osmani në Klan Debat ka thënë se VMRO-ja është parti frikacake.

Sipas tij, VMRO-ja asnjëherë nuk ka pasur guxim të qëndrojë pas ndonjë vendimi të rëndësishëm historik.

“VMRO-ja asnjëherë, në asnjë moment nuk ka marrë vendime të rëndësishme. Gjithmonë është marrë me vendime dhe projekte të vogla”, tha mes tjerash Osmani

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.