Oriola Marashi nxit imagjinatën me imazhet e “nxehta” nga pushimet (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka marr vëmendje me disa imazhe të reja provokuese.

Bukuroshja nga Shqipëria që njihet për linjat e mahnitshme të trupit, i ekspozoi ato në foto që postoi së fundmi në llogarinë e saj në Instagram.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teksa po shijon pushimet në jug të Shqipërisë, Oriola pozoi me bikini të zeza, ndërsa argëtohej në një anije.

Në foto provokuese, modelja mbante gjithashtu një libër në dorë, teksa në të tjera u hodh për një zhytje në det.

“Pse është kaq nxehtë në Shqipëri”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e postimit.

Fotosesioni i Marashit u vërshuan nga pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Ndryshe, modelja po vazhdon të jetë aktive si imazh i markave të ndryshme, përfshirë atë ndërkombëtare “Guess”, pjesë e të cilës është prej vitesh.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.