Olta Gixhari sonte në Big Brother VIP, ja çfarë pritet të ndodh…

Pas dy javësh nga largimi i saj prej shtëpisë së “Big Brother VIP”, Olta Gixhari ka një surprizë për të gjithë ata që e kanë mbështetur në rrugëtimin e saj. Gjatë një videoje live duke komunikuar me ndjekësit, ish-banorja zbuloi se të martën do rikthehet në studion e Big Brother.

“Të martën do jem në prime, vetëm për ju do jem, do jap disa mendime të miat aty”, tha Olta. Olta ka qene dhe te te jete një nga banoret me te dashura e te komentuara te Big Brother Vip ndonjëherë. Ajo arriti qe se bashku me Luizin t’i ndajnë fansat për gjysme, ndonëse shume nga ta e kritikonin ishin ata qe edhe e lëvdonin.

Shume ndjekës ne rrjete sociale kane reaguar duke komentuar se sa ishte pjese e Big Brother e dëshironin jashtë, pas daljes se saj ‘iu mungon’ te gjithëve ta shohin brenda ne shtëpi. Ajo përveç aktrimit ishte edhe një komediane e forte ku me batutat e saj beri pervete shume ndjekës.

Ndryshe, ishte Olta ajo e cila la shtëpinë ne ditën e 99 te qëndrimit, me vete dëshirë për te shkuar pran djalit te saj pasi nuk po mund te qëndronte me larg tij, ndërsa janë rikthyer katër nga ish banoret e Bigut ku kanë trazuar ujerat qe ne hyrje.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.