Nuk u përputhen në “Për’puthen”, Mevlani ka dy fjalë për Efin në “BBVA”

Mevlan Shaba dhe Efi Dhedhes janë bërë të njohur që kur u inkuadruan në programin e dashurisë, “Për’puthen”.

Edhe pse ka pasur takime mes tyre, dyshja nuk ia dolën të gjejnë një gjuhë të përbashkët.

Megjithatë, Efi ka arritur të rrëmbej zemrat e shumë personave me lojën e saj në “BBVA”, të cilën së fundmi e komentoi edhe vet Mevlani.

Ai tha se dëshiron ta sheh në finale Efin.

https://www.instagram.com/reel/CrJXv_VIRsv/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ae2650b5-8f18-40ba-8b8b-dee689d8f2c6

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.