Nuk u bë rehat! Luizit i mbyllet edhe Instagrami i ri

Këngëtari dhe fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me pothuajse secilin veprim që bën.

Së fundmi fansat kanë vënë re se Luizi është “zhdukur” nga Instagrami.

Nuk dihet nëse e ka bllokuar vetë Luizi apo ka ndodhur ndonjë “sulm”.

Llogaria e re fillimisht u menaxhua nga partnerja e tij dhe ish-banorja, Kiara Tito për t’i kaluar më pas Luizit, i cili së fundmi tha se është i vetmi rrjetë social që ai ka të hapur.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.