Nuk ndalojnë vrasjet në Serbi! Djali vrau babain…

Një vrasje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kragujevc të Serbisë. I biri vrau babanë.

Në shtëpinë e familjes, një 53 vjeçar ka vrarë babanë e tij në Naselj Iliçevo të Kragujevcit.

I dyshuari është i sëmurë mendor dhe nuk dihen motivet e ngjarjes, ndërsa krimi është kryer me pas përleshjes fizike mes të dyve.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur oficerët e policisë dhe kanë arrestuar R.N. nën dyshimin për vrasje.

Më shumë detaje dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur krimi do të dihen pas përfundimit të hetimeve.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.